Wystawcy

Część informacyjna dla wsytawców MTT Wrocław

Dlaczego warto?

Dlaczego warto przyjechać na Targi do Wrocławia?

Noclegi

sprawdź rekomendowane hotele, ze specjalnymi ofertami dla wystawców targów

Parking

Informacja o najbliższych parkingach

Kryształowe Orły

Plebiscyt nie tylko dla wystawców, prestiżowe nagrody

Dołącz do grona wystawców już teraz!

Dolnoślązacy chętnie odwiedzają Stadion Wrocław. Każda edycja to dla nich okazja, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców, z kraju i ze świata. Jedni szukają inspiracji na stoiskach państw, regionów, miast, organizacji turystycznych czy lokalnych grup działania, inni zainteresowani są ofertą biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, parków rozrywki. Dużą popularnością cieszą się też stoiska oferujące nieszablonowe sposoby spędzania czasu wolnego.

To co wyróżnia nas na tle innych Targów to wiele atrakcji dla odwiedzających. Od lat targom towarzyszą festiwale - Podróżników i kulinarny. Dzięki ciekawej tematyce gromadzą one wielu zainteresowanych, dostarczają wiele inspiracji i uatrakcyjniają pobyt na targach. Organizujemy również atrakcje dla dzieci i młodzieży, a dla szkół - warsztaty o tematyce turystycznej.

Odwiedzający doceniają nasze starania w kwestii konkursów i nagród. Organizujemy grę targową, wiele konkursów na scenie i na stoiskach wystawców. Nagrody fundują wystawcy, przez co ich promocja staje się skuteczniejsza. Są one niebagatelne - m.in. vouchery pobytowe w hotelach, wyjazdy wakacyjne, wejściówki do obiektów turystycznych i parków rozrywki. Są też te bardziej ekstremalne - loty balonem czy przeloty motolotnią. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieli by jeszcze bardziej zapisać się w pamięci odwiedzających.

Staramy się rozwijać wiedzę naszych wystawców. Co roku organizujemy szkolenia i warsztaty, pokazujemy nowe trendy w promocji i marketingu.

Pliki do pobrania

Oferta targowa   Regulamin Targów  Offer in English

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami - mailowo: biuro@mttevents.pl lub telefonicznie +48 534 800 180. 

 

 

 

Kryształy Turystyki

Po raz kolejny rozdamy nagrody dla sektora turytycznego

Targi to doskonała okazja do wyróżnienia i nagrodzenia wyjątkowych przedsięwzięć, a takich na pewno nie brakuje w branży turystycznej. Od kilku lat we Wrocławiu, na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego przyznajemy Kryształowe Orły. Również w edycji 2022 przyznamy nagrody, jednak pod zmienioną nazwą. Teraz nagrodę  „Kryształ Turystyki” rozdamy w czterech kategoriach:

  1. Produkt regionalny

Produkty charakterystyczne dla danego regionu, wytwarzane rzemieślniczo. Mogą być to zarówno produkty spożywcze jak i inne – np. dekoracyjne.

  1. Atrakcja turystyczna

Miejsce lub usługa o charakterze turystycznym lub z założenia umożliwiające spędzenie czasu wolnego, dostępna dla szerokiego grona odbiorców.

  1. Wydarzenie cykliczne – związane z turystyką lub produktem turystycznym

Wszelkiego typu wydarzenia jedno- bądź wielodniowe, związane z produktem turystycznym, produktami regionalnymi, festiwale podróżnicze, imprezy turystyczne.

      4. Aktywności turystyczne zwiększające świadomość ekologiczną

– np. w formie warsztatów, prelekcji, spacerów edukacyjnych, itd., które zwiększają świadomość ekologiczną uczestników; 

Czytaj więcej

 

Noclegi we Wrocławiu

Przedstawiamy ofertę hotelową podczas Targów MTT we Wrocławiu. Poniższe obiekty oferuja preferencyjne ceny dla naszych wystawców.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych ofert hoteli, przygotowanych dla wystawców targów MTT.

 

Przeczytaj więcej ofert

Parking przy Tarczyński Arena Wrocław

Parking znajduje się bezpośrednio przy miejscu targów. Prosimy kierować się do bramy A. 

Dojazd jest możliwy zarówno od ul. Królewieckiej jak i od ul. Lotniczej. 

Jadać z autostrady / obwodnicy Wrocławia prosimy zjechać na zjeździe "Stadion".

Stoiska Targowe

Zabudowa typu octanorm lub stoiska niezabudowane

Standardowe stoiska targowe wykonujemy w zabudowie typu octanorm - od 4m2. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić "pustą" powierzchnię wystawienniczą i zaaranżować ją samemu lub przy pomocy firmy zewnętrznej. Poniżej przedstawiamy poglądowe wizualizacje stoisk oraz wymiary elementów systemu octanorm - by ułatwić projektowanie grafik do wyklejenia (opcja).

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław