Dołącz do grona wystawców już teraz!

Dolnoślązacy chętnie odwiedzają Stadion Wrocław. Każda edycja to dla nich okazja, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców, z kraju i ze świata. Jedni szukają inspiracji na stoiskach państw, regionów, miast, organizacji turystycznych czy lokalnych grup działania, inni zainteresowani są ofertą biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, parków rozrywki.

To co wyróżnia nas na tle innych Targów to wiele atrakcji dla odwiedzających. Od lat targom towarzyszą festiwale – Podróżników i kulinarny. Dzięki ciekawej tematyce gromadzą one wielu zainteresowanych, dostarczają wiele inspiracji i uatrakcyjniają pobyt na targach.

Odwiedzający doceniają nasze starania w kwestii konkursów i nagród. Organizujemy grę targową, wiele konkursów na scenie i na stoiskach wystawców. Nagrody fundują wystawcy, przez co ich promocja staje się skuteczniejsza. Są one niebagatelne – m.in. vouchery pobytowe w hotelach, wyjazdy wakacyjne, wejściówki do obiektów turystycznych i parków rozrywki.

Noclegi we Wrocławiu

Przedstawiamy ofertę hotelową podczas Targów MTT we Wrocławiu. Poniższe obiekty oferują preferencyjne ceny dla naszych wystawców.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych ofert hoteli, przygotowanych dla wystawców targów MTT.

 

Kryształ Turystyki

Po raz kolejny rozdamy nagrody dla sektora turystycznego.

Targi to doskonała okazja do wyróżnienia i nagrodzenia wyjątkowych przedsięwzięć, a takich na pewno nie brakuje w branży turystycznej. Od kilku lat we Wrocławiu, na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego przyznajemy Kryształy Turystyki w kategoriach:

  1. Produkt regionalny
  1. Atrakcja turystyczna
  1. Wydarzenie cykliczne – związane z turystyką lub produktem turystycznym
  2. Turystyka społeczna

Pobierz pliki

 

Nie byłeś wcześniej na MTT we Wrocławiu?

Zasłużeni dla Turystyki!

Targi MTT Wrocław zostały wyróżnione odznaczeniem ministerialnym, odznaką honorową „Za zasługi dla turystyki”.
 
Nagrodę otrzymaliśmy podczas 10. edycji targów. Jesteśmy dumni, iż wspieramy rozwój polskiej turystki, umożliwiają skuteczne narzędzia promocyjne naszym wystawcom.
 
Jeszcze raz dziękujemy!
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, Wrocław