Tourist Agency Solvex Ltd

84, Vasil Levski Blvd, Sofia, Bulgaria

Biuro Podróży Solvex jest jednym z wiodących touroperatorów w Bułgarii, oferującym szeroką gamę usług turystycznych w zakresie turystyki przyjazdowej i wyjazdowej
Jesteśmy w stanie zaoferować nieruchomości każdej klasy (od niedrogich willi wakacyjnych i apartamentów z własnym wyżywieniem po ekskluzywne, luksusowe hotele pięciogwiazdkowe). Współpracujemy z ponad 700 hotelami we wszystkich kurortach, w których posiadamy limity. Negocjujemy najlepsze możliwe ceny i oferty specjalne, które oferujemy naszym partnerom i klientom. Nasze ceny są realistyczne i przystępne.
Nasza firma ma doświadczenie w obsłudze każdego aspektu podróży turystycznych, takich jak wypoczynek, imprezy biznesowe indywidualne lub korporacyjne oraz imprezy motywacyjne.
Dodatkową istotną gałęzią w portfolio Solvexu jest turystyka wyjazdowa, oferująca na rynek bułgarski szeroką gamę produktów turystycznych. Na przestrzeni lat firma skupiała się głównie na: Grecji, Tunezji, Rosji, Europie, egzotycznych destynacjach oraz na rynku krajowym. Agencja organizuje także loty czarterowe i programy autokarowe, obejmując tym samym wszystkie segmenty rynku turystycznego.

Przejdź do góry