Bartłomiej Mazurek/Mazurek Photographer | Sekrety fotografii mobilnej, czyli jak robić lepsze zdjęcia dowolnym telefonem!

Telefon to potężne narzędzie, które idealnie nadaje się do robienia zdjęć. Nie trzeba mieć przy sobie profesjonalnego aparatu, aby być w stanie uchwycić ciekawe kadry. Na profilu Mazurek.Photographer dzielę się poradami związanymi właśnie z tą niezwykle interesującą dziedziną fotografii. Podczas warsztatów opowiem o swojej przygodzie z mobilnymi zdjęciami, ale również udowodnię Ci, że do robienia ciekawych ujęć wcale nie potrzeba flagowego modelu za kilka tysięcy złotych!

Nieodłączną częścią mojej twórczości jest obróbka zdjęć, dlatego na warsztatach nie zabraknie również tej tematyki. Zobaczysz jak łatwo i szybko można zmienić klimat na zdjęciach za pomocą darmowej aplikacji Lightroom Mobile dostępnej na telefony. Oczywiście będziesz mógł również posłuchać o tym, jak wykorzystać zdjęcia do prowadzenia ciekawego profilu na Instagramie. Nie mam wątpliwości, że to spotkanie będzie świetną okazją do poznania sekretów fotografii mobilnej, ale również dawką motywacji do fotografowania!

Nazywam się Bartłomiej Mazurek i prowadzę profil Mazurek Photographer. Zawsze poszukiwałem na swoich zdjęciach idealnych kolorów, a także starałem się w pozornie nudnych miejscach zrobić interesujące zdjęcia. Tak powstała idea fotokombinacji, czyli zabawy ze zdjęciami! Od pewnego czasu moją wielką zajawką stała się fotografia mobilna. Tak powstał pomysł na tworzenie krótkich poradników z przydatnymi wskazówkami jak robić lepsze zdjęcia telefonem. Pasjonuje mnie również fotografia dronowa, a także odkrywanie ciekawych miejsc na mapie Polski. Choć na co dzień jestem dziennikarzem technologicznym, to fotografia pochłania coraz większą część mojego życia!