Od Yellowstone do Los Angeles – jak zaplanować podróż i co warto zobaczyć za Zachodzie USA?

Kamila i Paweł Florczak autorzy bloga podróżniczego www.readyforboarding.pl oraz kilku książek i poradników o ciekawych miejscach w Polsce i na świecie, w tym m.in. „Łódzkie dla każdego”, „104 atrakcje dla dzieci. Polska z pomysłem” czy serii „Rodzinne podróżowanie”. Ich blog jest czytany rocznie przez ponad milion osób, a na kanałach social media inspirują do podróży ponad 200 000 ludzi.

Na co dzień mieszkają w Łodzi, wcześniej mieszkali 2 lata za granicą, a w trakcie wszystkich swoich podróży zwiedzili ponad 40 krajów, z czego ponad 30 wspólnie z dziećmi. Ich wspólną pasją są oczywiście podróże i próbują nią zarazić trójkę swoich dzieci, z którymi podróżują już ponad 7 lat, a z dziećmi odwiedzili m.in. Chiny, Meksyk, Stany Zjednoczone, Maroko, Singapur, Wyspy Owcze, Azory i wiele więcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą.

Podczas swojej prelekcji zabiorą nas na Zachód Stanów Zjednoczonych, gdzie spędzili 2 miesiące przemierzając niesamowite Parki Narodowe z Wielkim Kanionem i Yellowstone na czele, ale również słynne Las Vegas, San Francisco czy Los Angeles. Zobaczymy co ciekawego można zobaczyć w Kalifornii, Arizonie, Kolorado, Wyoming, Utah czy Nevadzie. Zapraszamy serdecznie!