Low-cost po nowojorsku

Wysoki kurs dolara oraz fakt, że Nowy Jork uznawany jest za jedno z 10 najdroższych miast świata powodują, że podróż za ocean może okazać się całkiem sporym wydatkiem. Jest jednak sporo sposobów na to, aby obniżyć koszty i sprawić, aby wizyta w NYC była wyjazdem na miarę naszego portfela.

W swojej prelekcji podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami na temat tego, jak znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie szukać budżetowych noclegów, a także przedstawimy kilka trików na low-cost po nowojorsku. Przedstawimy Wam listę miejsc dostępnych całkowicie za darmo oraz podpowiemy kiedy zwiedzać muzea i galerie sztuki, aby saldo na koncie jak najmniej boleśnie to odczuło.

Kilka słów o Tobie Cześć! Z tej strony Paulina i Ewa! Specjalistki od podróży na własną rękę – często z samym plecakiem i tanimi liniami lotniczymi, za to z planem zwiedzania wypełnionym po brzegi. Od 2020 r. prowadzimy travellikeagirl.pl – blog, na którym staramy się udowodnić, że częste podróżowanie wcale nie musi być zarezerwowane dla zawodowych podróżników i spokojnie da się je pogodzić z pracą na etacie.