Niskobudżetowe wyjazdy spontaniczne oraz porady praktyczne jak wyszukiwać tanie loty.

Dla większości z nas, wyjazd zagraniczny wiąże się z wakacjami, ustalaniem urlopu, długim planowaniem, gromadzeniem odpowiedniego budżetu, bukowaniem wycieczek. Oczywiście rodzina czy praca na etacie, wiążą się z pewnymi ograniczeniami, ale i te można zminimalizować. Chcąc wypocząć przez dwa tygodnie „nicnierobiąc”, leżąc na plaży i sącząc drinki, można sobie nie zawracać głowy dalszym czytaniem tego tekstu jak i udziałem w pokazie.

Wielu z nas, sam wakacyjny reset nie wystarcza i czujemy potrzebę aktywności i podróżowania przez cały rok. Czy tak można ? Bez nadwyrężania budżetu i bez długiego planowania zwiedzać Polskę, Europę czy nawet inne kontynenty?

Można i warto. W necie powstało wiele stron, blogów, grup tematycznych gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. Nie ma pytania bez odpowiedzi, wystarczy tylko zadać właściwe pytanie. Przemieszczanie się bez względu na odległość to także nic strasznego.

Jak to zrobić ? Jak obudzić się rano by kilka godzin później zwiedzać Pizę, Sewillę, Palmę, Malagę czy Sandefjord ? O tym, nie tylko jak wyglądają te i inne miejsca, ale także jak tam polecieć, poruszać się na miejscu by nie wydać więcej niż dobry obiad w Krakowie, Katowicach czy Warszawie, dowiecie się w trakcie pokazu. Wiele osób zastanawia się jak jest możliwe tanie podróżowanie, nie ograniczając się do autostopu. W 2022 i 2023 r. podróżowanie po terenie Niemiec było możliwe dzięki wprowadzeniu promocyjnego biletu w cenie 9 euro. Jednak Europa to nie tylko Niemcy a podróże to nie tylko pociągi czy wspomniany autostop. Jak zatem podróżować niskobudżetowo nie zważając na granice i odległości ?

Mimo wzrostu cen paliw i ogólnej inflacji, tanie loty nadal mają się dobrze. Na terenie Europy działa kilka linii, ale w oparciu na własne doświadczenia posłużę się przykładami z których często korzystam. Zabierzcie naładowane laptopy, bo postaramy się praktycznie sprawdzić najtańsze połączenia na interesujące Was kierunki, oraz na szybki nieplanowany wypad zainspirowany pokazem.

Pokażę Wam jak omijać algorytmy linii lotniczych i jak planować tanie podróże. Prosto z Targów we Wrocławiu w świat. To takie proste. Miło będzie Was zobaczyć i mam nadzieję, zarazimy się wspólnie podróżami. To jedyna choroba której nie należy leczyć.