Bartłomiej Mazurek/Mazurek Photographer | Jak robić ciekawe zdjęcia, które przyciągną uwagę odbiorców na Instagramie

Instagram to miejsce, które skupia miliony użytkowników z całego świata. Również w Polsce jest to medium społecznościowe cieszące się ogromną popularnością. Mimo że w ostatnim czasie krótkie formy filmowe zdominowały media społecznościowe, to zdjęcia nadal pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców i tym samym promować swoją działalność w sieci!

Podczas prelekcji opowiem Ci o moich doświadczeniach związanych z tworzeniem zdjęć stricte pod Instagram. Dowiesz się dlaczego do prowadzenia konta wystarczy posiadać telefon, a także jak inne formy fotografii wpływają na odbiorców. Pokażę Ci jak tworzę swoje zdjęcia podczas wypadów fotograficznych w różne ciekawe miejsca w Polsce.

Zobaczysz również jak perspektywa może zmienić odbiór danego miejsca! Oczywiście nie zabraknie zagadnień związanych ściśle z prowadzeniem konta na Instagramie. Podczas prelekcji dowiesz się jak udało mi się w niespełna rok zdobyć 100 tys. obserwujących na Instagramie! Wskażę popularne błędy, a także podpowiem co warto zrobić, aby konto przyciągało nowych obserwujących, którzy w przyszłości mogą stać się również klientami.

Te warsztaty są skierowane do osób, które chcą samodzielnie tworzyć treści do social mediów, a także dowiedzieć się co należy zmienić, aby odnieść sukces na Instagramie. Nie mam wątpliwości, że będzie to świetne spotkanie pełne wartościowych informacji! Do zobaczenia na warsztatach!