Atrakcje targowe

Dolny Śląsk wspiera Ukrainę

 

W czasie Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu, przy stoisku Dolnego Śląska symbolicznie pojawi się stoisko Obwodu Dnipropietrowskiego z Ukrainy, na którym będzie można przeczytać napis: 

Dolny Śląsk

W imieniu Samorządu Województwa Dolnośląskiego zapraszamy na niesamowitą podróż po regionie  podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego – tym razem na interaktywnym ekranie parowym.

Hala Stulecia

 

Hala Stulecia zaprasza na podniebną przygodę przy użyciu gogli z wirtualną rzeczywistością. W trakcie wirtualnego zwiedzania będzie można poznać nie byle kogo, bo samego architekta Hali Stulecia – Maksa Berga, który zabierze nas w niesamowitą podróż.

Ścianka wspinaczkowa Everest Climbing

 
Ruchoma ścianka wspinaczkowa od  Everest Climbing to nowość na rynku polskim, jest przeznaczona dla małych dzieci, młodzieży, dorosłych, sportowców czy osób z niepełnosprawnością fizyczną, intelektualną.
To sprzęt, który zaciekawia i zaszczepia u dzieci chęć do aktywności, rywalizacji, szacunku i odkrywa nowe talenty sportowe.

Slow Travel Dolny Śląsk

A może by tak wejść w rytm slow?

Projekt „Slow Travel Dolny Śląsk”, obejmujący mapę drukowaną, mapę online oraz zestawienie najbardziej klimatycznych obiektów noclegowych na Dolnym Śląski, prezentuje różnorodne, niekonwencjonalne atrakcje w duchu turystyki slow.

VitMeUp

VitMeUp to nie tylko wlewy witaminowe. Nasza klinika stała się Konceptem Zdrowia. Nasza działalność w ostatnich latach opierała się o najnowocześniejsze i najświeższe informacje ze świata medycyny, świadczeń medycznych, profilaktyki zdrowia oraz diagnostyki.

Kolejkowo

 

Na stoisku Kolejkowa prezentowana będzie makieta kolejowa dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Miniaturowy fragment miasta, pomniejszony 25 razy. Wokół budynków przejeżdżać będzie pociąg osobowy, zatrzymujący się na dworcu.