Atrakcje targowe

Warsztatownia Kulturka u stółka i The Best Connection – Turystyka i Edukacja

Kolejny rok i kolejny raz mamy ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Już cieszymy się na spotkanie z uczestnikami naszych warsztatów.  Tym razem Załoga Warsztatowni Kulturka u stółka i The Best Connection zaprasza- na między innymi: warsztaty String Art, warsztaty tworzenia drewnianych breloków, zabawki antystresowej lub oryginalnych badzików, przypinek czy magicznych magnesów.

Nasz Wrocław

Podczas targów będziecie mogli założyć konto, aktywować Statusu Podatnika, Statusu Max.

Nasz Wrocław to bezpłatny miejski program, którego celem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta.

Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław – park wodny we Wrocławiu. W kompleksie znajdują się dostępne przez cały rok baseny rekreacyjne kryte i zewnętrzne, basen sportowy, klub fitness i siłownia oraz największe Saunarium w Polsce.

ZOO Wrocław

ZOO Wrocław to najstarsze zoo w Polsce. Działa od 1865 r. Mieszka tu ponad 12 000 osobników z ponad 1 100 gatunków! Wśród nich znajdują się bardzo rzadkie, zagrożone wyginięciem okapi, nosorożce indyjskie, oryksy szablorogie czy kanczyle filipińskie.

Hydropolis

 

Na stoisku Hydropolis dzięki okularom VR, będziecie mogli przenieść się do obiektu wystawcy, a także  wykonać tatuaże z  logotypami oraz grafikami stworzonymi specjalnie na tę okazję. Przygotowany zostanie również konkurs, w którym uczestnicy i uczestniczki będą mieli szansę sprawdzić swoją wiedzą dotyczącą ekologii.