Wygraj wakacje na Sycylii!

Sycylijska przygoda z Radiem Wrocław

Jeśli marzysz o złotych plażach, turkusowym morzu, urokliwych winnicach, zapierających dech w piersiach zabytkach i wulkanach, musisz zobaczyć Sycylię! Słuchaj Radia Wrocław od poniedziałku do piątku (25.02 – 1.03) i wygraj niezapomniany pobyt na bajecznej, włoskiej wyspie.

Przygotuj swoje najciekawsze, najweselsze, najbardziej oryginalne zdjęcie z podróży – tych małych i dużych. Pokaż nam jak spędzasz wolny czas, co sprawia Ci przyjemność i daje energię. Zaskocz nas!

Każdego dnia trwania konkursu wyłaniamy Zwycięzcę Dnia, który otrzyma zaproszenie rodzinne na 11. Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego, które odbędą się w dniach 1-3 marca na Stadionie Wrocław przy ul. Śląskiej 1.

Zwycięzca Dnia przechodzi do Finału i bierze udział w walce o nagrodę główną, którą jest 5-dniowy pobyt w apartamentach Angelo Apatments na Sycylii dla 2 osób dorosłych i maksymalnie 3 dzieci. W ramach pakietu: darmowy transfer z/na lotnisko (Palermo lub Trapani), rejs całodniowy statkiem na pobliskie wyspy Egadzkie, rejs katamaranem do parku Zingaro, samochód na jeden dzień do dyspozycji gości. Przewidziano również nagrody pocieszenia.

Do Finału przejdzie pięciu autorów najlepszych zdjęć, których zaprosimy do wspólnej zabawy podczas Targów w sobotę 2 marca. Tam też zostanie wyłoniony Zwycięzca Konkursu, który otrzyma nagrodę główną.

Konkurs rozgrywamy od poniedziałku 25 lutego do do piątku 1 marca, wyłonienie Zwycięzcy Dnia następuje tuż przed 17.00. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres: studio@radiowroclaw.pl lub za pośrednictwem formularza zawartego na stronie www.radiowroclaw.pl Z dopiskiem: Sycylijska przygoda z Radiem Wrocław. Dodaj krótki komentarz, napisz dlaczego właśnie Ty powinieneś pojechać na wakacje.

 

Sponsorzy konkursu:

Turismo Trapani, www.trapani.pl