Zaczynaliśmy od marzeń, które dzięki naszej wierze w sukces szybko stały się celami, obecnie w dużej mierze już zrealizowanymi. Tym samym nowa i wysoka jakość w polskim browarnictwie rzemieślniczym z czasem stała się naszym udziałem. Przyczynił się do tego cały zespół utalentowanych, pracowitych i pełnych pasji ludzi, z których wytrwałej pracy i kreatywności jesteśmy niezmiennie dumni.

Browar Stu Mostów zakorzenił się we Wrocławiu i czujemy, że jego mieszkańcy pokochali wskrzeszoną przez nas bogatą piwowarską tradycję tego miasta. Od początku misją Browaru Stu Mostów jest oferowanie najlepszych piw, które mają ambicję stawać się liderami rynku piw rzemieślniczych w Polsce i na świecie. Dążąc do doskonałości warzymy z myślą o tych, którzy oczekują czegoś więcej, chcą cieszyć się pełnią życia i rozkoszować każdą chwilą, tu i teraz.

Czerpiąc z tradycji piwowarstwa, z kultury spotkań przy piwie oraz z doświadczeń naszych przyjaciół z Polski i zza granicy, a także obserwując współczesne potrzeby i problemy społeczne – wykuwaliśmy dzisiejszą tożsamość Browaru Stu Mostów. Wiemy jak ważne jest zadbanie o bezpieczną przyszłość naszego i kolejnych pokoleń. Dlatego jesteśmy na wymagającej drodze do odpowiedzialnej względem środowiska produkcji i dystrybucji piwa, sukcesywnie oszczędzamy zużycie zasobów i energii, a w naszej kuchni kierujemy się zasadą Zero Waste.