1 marca piątek

godz. 13-16 spotkanie z Panem Aleksandrem Lwowem . Wybitnym polskim alpinistą i himalaistą. Autorem książki „Zwyciężyć znaczy przeżyć. Ćwierć wieku później „  Będzie możliwość zakupu książki i otrzymania dedykowanego autografu.

2 marca sobota

Godz. 10-12

spotkanie z Hanibalem Smoke . Pisarzem, publicystą i fotoreporterem Onet.pl  zaangażowanym w ratowanie dolnośląskiego krajobrazu kulturowego. Autorem bestselerowych wydawnictw  historycznych o Wrocławiu i Dolnym Śląsku

„ Niewidzialny Dolny Śląsk. Pałace, których już nie zobaczysz”

„Niewidzialne miasto. Wrocław, który przestał istnieć 1938-2000”

Możliwość zakupienia książek w atrakcyjnych cenach z autografem autora.

Godz. 13-14

spotkanie z alpinistką na autostopie  Panią Anią Borecką. Pomysłodawczynią i wykonawczynią  osobliwego projektu „Autostopem na 200 szczytów świata”

Autorką książek „Alpinistka na autostopie t.1 „

„Alpinistka na autostopie t.2 „

Możliwość zakupu książek z autografem .

Godz.14-16

spotkanie z Panem  Rafałem Fronią . Uczestnikiem wielu wypraw w Góry Najwyższe,  m.in. na Dhaulagiri, Manaslu, Makalu, Nanga Parbat i zimą Broad Peak i K2 . Zdobywca Gasherbruma II i Lhotse.

Podróżnikiem i maratończykiem. Autorem książki „ Anatomia  Góry ‘, którą będzie można kupić na stoisku z autografem.

Godz. 16-18

Spotkanie z Panią Joanna Lamparską . Podróżniczką i poszukiwaczką skarbów wszelakich – w tym niesamowitych historii . Autorką wielu fascynujących książek o tajemnicach Dolnego Śląska.

Podpisywanie najnowszej książki autorki „Ten dom ma tajemnice. Skarby i sekrety Dolnego Śląska”

Dla miłośników  Dolnego Śląska będą dostępne wszystkie książki autorstwa Pani Joanny Lamparskiej w atrakcyjnych cenach.

 

3 marca niedziela

Godz.11-13

Spotkanie z Panią Joanną Mielewczyk. Dziennikarką, znaną m.in. z trójkowych audycji „ Matka Polka Feministka’ i autorką książki o tym samym tytule, a także twórczynią bestselerowej książki w rankingu Księgarni Podróżnika i nie tylko :

„Kamienice. Opowieści mieszkańców wrocławskich domów ‘. Książka powstała na podstawie audycji Kamienice, która emitowana jest na antenie radia RAM. Opowiada o losach mieszkańców powojennego Wrocławia, wplecionych w historie domów, w których  dane im było zamieszkać. Opowieść jest niezwykła, ponieważ wynika z pasji autorki do rozmawiania oraz słuchania. Zapraszamy Państwa do spotkania z niezwykłymi historiami bohaterów książki Pani Joanny oraz samą autorką. Książka do kupienia podczas spotkania .

 

Anna Borecka

Anna Borecka: Autostopem w stronę 200. szczytów świata. Jak organizować samotne wyprawy za 10$ dziennie i zdobyć 50 gór w Europie, Azji, Afryce.  W 2018 r. Anna Borecka zdobyła 50-tą…

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław