Gra Targowa dla szkół

Dla grup szkolnych przygotowaliśmy również atrakcję specjalną – Grę Targową, która będzie odbywać się 01.03.2019 w godzinach 10.00 – 13.30. Grupy szkolne będą mogły wziąć udział w zabawie o tematyce turystycznej. Finałem będzie nagrodzenie jednej z klas wycieczką – Dzień w dolinie Baryczy.

Zasady gry wszystkie grupy poznają podczas targów przy stanowisku Gra Targowa.

Sponsorem wycieczki są:

 

 

 

 

Szczegółowy program wycieczki

Dzień w Dolinie Baryczy

9.00 – 10.00 Ptasie Fotosafari

Spotkanie w miejscowości Stawno z przewodnikiem, przejazd bryczkami konnymi przez największe skupisko gatunkowe ptaków w Europie – 300 gatunków ptaków, cisza, spokój, tysiące hektarów stawów…

11.00 – 13.00 Zajęcia z elementami Team Building

Zajęcia mają na celu zintegrowanie zespołu. Odbywają się w pomieszczeniu oraz na wolnym powietrzu. To co przyświeca tym warsztatom to nakierowanie zespołu na jeden wspólny cel. Dobra zabawa gwarantowana.

13.00 – 14.00 Obiad w Campus Domasławice

Wspólne, wielkie gotowanie zupy na ogniu + ognisko z kiełbaskami

14.00 – 15.00 Zajęcia String Art

Przygoda z gwoździem i z młotkiem. Technika dzięki której wykonacie niezwykłe, unikalne ozdoby lub po prostu zrobicie komuś oryginalny i prezent. Zajęcia uczą cierpliwości, twórczości i rozwijają kreatywność w każdym wieku.

16.00 – 17.00 Motoryzacyjna gratka na wesoło

Przejażdżki mini Quadami – sprawdzicie się ?

Korzystanie z infrastruktury Campus Domasławice – boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, kort tenisowy, boiska do gry w koszykówkę, parku linowego (do 13 lat) oraz  strefy ciszy.

Podczas wycieczki zapewnimy realizację całego programu wyjazdu z posiłkiem.