MBP przygotowała fantastyczne atrakcje dla wszystkich odwiedzających- ale zwłaszcza dla tych najmłodszych!

Piątek

13:00 – 17:00 Dla dzieci — Rysunkowe ćwiczenia z wyobraźni. Warsztat w oparciu o pomysł zawarty w publikacji „Litte witche` sorcery” autorstwa wileńskiej artystki Jurate Racinskaite.

Sobota 11:00-16:00 Stanowisko VR

Niedziela 11:00 – 15:00 Dla dzieci — Malowanie toreb na książki, warsztaty plastyczne.

Przez trzy dni na stoisku zapraszamy na kiermasz „Książki do walizki”, tanich używanych książek idealnych jako lektury w podróży.

 

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu im. Tadeusza Różewicza (MBP) to sieć 39 filii bibliotecznych oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA i MultiCentrum, kóra obejmuje cały Wrocław. Umożliwiamy bezpłatny dostęp do literatury i e-literatury, a także różnorodnych zbiorów multimedialnych. Jesteśmy miejscem otwartym dla wszystkich, ciągle zmieniającym się oferującym różnorodne działania: festiwale (społeczno-kulturalne – Feminatywa, podróżnicze – Równoleżnik Zero, cyrkowe – Cyrkopole, cieszące się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców imprezy rodzinne (Klub Rodzica), teatrzyk lalkowy, zajęcia z językiem angielskim, prelekcje dla rodziców), konwersacje językowe, inspirowane literaturą mobilne gry miejskie, nocne imprezy w bibliotece czy projekty zaangażowane społecznie, jak Żywa Biblioteka. MBP to miejsce inicjatyw i aktywności dla lokalnych liderów, ale też miejsce edukacji pozaformalnej: warsztatów, kursów – po działania związane z nowymi technologiami.

Więcej informacji o wystawcy:

https://biblioteka.wroc.pl/

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław