Na stoisku Hydropolis dzięki okularom VR, będziecie mogli przenieść się do obiektu wystawcy, a także  wykonać tatuaże z  logotypami oraz grafikami stworzonymi specjalnie na tę okazję. Przygotowany zostanie również konkurs, w którym uczestnicy i uczestniczki będą mieli szansę sprawdzić swoją wiedzą dotyczącą ekologii.

Stanowisko #PijKranówkę

Jak w prosty sposób zadbać o środowisko? Zamienić wodę butelkowaną na kranówkę! W czasie targów na stanowisku #PijKranówkę dostaniecie pyszną wodę z cytryną, miętą lub ogórkiem, dlatego zachęcamy do przyniesienia ze sobą butelek lub kubków wielorazowych.

Hydropolis to unikatowe Centrum Edukacji Ekologicznej, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Skupia się na procesach, w których bierze udział woda – niezwykła substancja, z którą każdy z nas styka się na co dzień, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z jej istoty. Zgromadzone tu technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw. Wrocławskie centrum wiedzy o wodzie składa się z dziewięciu stref tematycznych, w których można m.in. zobaczyć najdłuższą w Europie drukarkę wodną, wejść do legendarnego batyskafu Trieste, podziwiać najdokładniejszą na świecie akrylową kopię rzeźby biblijnego Dawida, odkryć Wrocław z lotu ptaka na nowocześniej makiecie oraz samodzielnie sprawdzić zasady działania najważniejszych starożytnych wynalazków wodnych.

Wszystko zaczyna się od wody!

Zajrzyj na www.hydropolis.pl i zarezerwuj bilety już dziś.

 

 

 

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław