Bajeczne plaże, ciepły klimat, piękne krajobrazy, doskonałe trunki i niezapomniane smaki – brzmi jak raj? Nie, to Gran Canaria! Weź udział w naszym konkursie i spędź niezapomniany tydzień na hiszpańskiej wyspie.

Konkurs prowadzony jest w Radiu Wrocław. w dniach 27.02-3.03.2023

Wyślij do nas swoje najciekawsze, najweselsze, najbardziej oryginalne zdjęcie z podróży. Pokaż jak spędzasz wolny czas, co sprawia Ci przyjemność i daje energię. Zaskocz nas!

Każdego dnia trwania konkursu wyłaniamy Zwycięzcę Dnia, który otrzyma zaproszenie rodzinne na Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego.

Zwycięzca Dnia przechodzi do Finału i bierze udział w walce o nagrodę główną, którą jest: 7-dniowy pobyt w Hotelu Seaside Sandy Beach **** (superior room) na Gran Canarii, z wyżywieniem HB dla 2 osób, dodatkowo samochód na czas pobytu lub transfer do/z lotniska + 1 dzień wycieczki po wyspie z przewodnikiem i kierowcą.

Do Finału przejdzie pięciu autorów najlepszych zdjęć, których zaprosimy do wspólnej zabawy podczas Targów w sobotę 4 marca. Tam też zostanie wyłoniony Zwycięzca Konkursu, który otrzyma nagrodę główną. Finał będzie polegał na krótkim quizie z pytaniami.

Konkurs rozgrywamy od poniedziałku 27 lutego do piątku 3 marca, wyłonienie Zwycięzcy Dnia następuje każdego dnia do godz. 16.00. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres: konkurs@radiowroclaw.pl z dopiskiem: Gran Canaria. Dodaj krótki komentarz, napisz dlaczego właśnie Ty powinieneś pojechać na wakacje.

 

Partnerem konkursu jest

 

 

 

 

 

 

Sponsorem konkursu jest

 

 

 

 

 

 

Dlaczego godzić się na mniej?

W coraz bardziej wymagającym świecie to szczegóły tworzą cienką linię, która oddziela to co dobre od tego, co najlepsze. I to właśnie w tym środowisku bardzo zręcznie porusza się sieć Seaside Collection ,
której logo – konik morski stał się synonimem najwyższej jakości. Nasza sieć hotelowa wyróżnia się ekskluzywnością spersonalizowanych usług i wysokim poziomem gastronomii.

Hotel Seaside Sandy Beach**** w Playa del Inglés, z architekturą w stylu arabskim i imponującym oświetleniem nocnym, które zamienia hotel w opowieść z tysiąca i jednej nocy, oferuje pobyt dla dwóch
osób w pokoju dwuosobowym typu superior z wyżywieniem HB. Niezależnie od tego czy szukasz miejsca do relaksu czy preferujesz aktywną formę odpoczynku, w naszym hotelu znajdziesz wszystko .

 

Regulamin konkursu

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław