Fascynacja Hani Azorami zaczęła się od krótkiego postoju podczas rejsu przez Atlantyk: zakochała się w nich od pierwszej chwili, a potem jeszcze wielokrotnie się upewniała, że tam faktycznie jest tak cudnie, a nie że dopływając do portu po kilku tygodniach walki ze sztormami, bez oglądania jakiegokolwiek lądu miała po prostu niskie oczekiwania.

Podczas prelekcji przewędrujemy największą wyspę archipelagu – São Miguel, poszukamy ukrytych wodospadów i basenów skalnych, poznamy bliżej azorskie wieloryby i delfiny, spróbujemy swoich sił w canyoningu, czyli wędrówce kanionem rzeki, a adrenalinę uspokoimy wygrzewając się w źródłach termalnych rodem z Jurassic Park. Spotkanie będzie obfitować w praktyczne wskazówki, podróżnicze inspiracje, dziki entuzjazm i hortensje

Hania Zieleźnik-Rybak – lingwistka, backpackerka, śpioch. Liderka wypraw w Soliści Adventure Club. Pewnego dnia wyszła z domu i złapała stopa – od tego czasu przez ponad 1000 dni jechała na wschód, tak długo aż stał się zachodem, dogadywała się w językach, których nie zna, próbowała jedzenia, którego nie potrafi nazwać i tańczyła do muzyki artystów ulicznych. Na jej blogu hiha.pl znajdziesz przygodę, autostop, opowieści i jednorożce – pod jednym dachem, najczęściej namiotu. Optymistyczna jak labrador, tym entuzjazmem dzieli się równie chętnie, jak ciekawostkami kulturowymi i opowieściami podróżniczymi – dosłownie – z całego świata. To będzie prelekcja pełna przygód i anegdot, z której publiczność wyjdzie z szerokimi uśmiechami na buziach i plecakami pełnymi inspiracji.

Więcej informacji:

hiha.pl

FB i IG: @hiha.travel

https://www.facebook.com/klub.solisci

https://solisci.pl/

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław