Argentyńska i chilijska Patagonia to mekka fotografów krajobrazu. Strzeliste wieże Fitz Roy-a, Cerro Torre czy w końcu masyw Torres del Paine i lodowiec Perito Moreno na stałe wpisały się w fotograficzny kanon tej części Ameryki Południowej. W czasie pokazu Piotr Trybalski zaprezentuje najpiękniejsze, patagońskie krajobrazy, opowie o warunkach fotografowania, najlepszych trasach trekkingowych oraz przekaże praktyczne informacje o tym, jak samodzielnie zorganizować wypad do Patagonii. A na deser pojawi się na fotografiach boskie Buenos Aires i zabrzmią oryginalne dźwięki tango argentino.

Piotr Trybalski – fotograf, podróżnik i pisarz, prowadzi „Akademię Fotografa w Podróży”. Podróżuje by dziwić się światu, pytać, próbując zrozumieć. Fotografował i pisał o Kubie i Mali, Indiach i Islandii, Malediwach i Pakistanie, Wenezueli i Abchazji, Nepalu i USA. Zdobył tytuł „Travel Photographer of The Year”, nagrody i wyróżnienia w konkursach Leica Street Photo, Urban Street Photo, Siena Photo Awards, Grand Press Photo, konkursie fotograficznym National Geographic.

Jest autorem książek reporterskich, m.in. „Fotograf w podróży”, „Ja, pustelnik – biografia Piotra Pustelnika, „Wszystko za K2. Ostatni atak lodowych wojowników”, “Gdyby to nie był Everest…”, publikował m.in. w Outside Magazine, National Geographic, Polityce, Przekroju, Podróżach, Travelerze, Outdoorze, Na Szczycie.

W ramach „Akademii Fotografa w Podróży”, od kilkunastu lat prowadzi warsztaty reporterskie, street photo, krajobrazowe, fotografowania podróży w Polsce i za granicą – https://FotografwPodrozy.pl

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław