Nie od dziś wiadomo, że jednym z największych trudów macierzyństwa, zwłaszcza na samym początku, jest zmieniająca się drastycznie rzeczywistość po narodzinach dziecka. Jest to trudne dla każdego z nas jednak najmocniej, odczuwają ją osoby, które przed porodem były bardzo aktywne.

Marzy Wam się powrót na szlak? Jednak nie wiecie jak to zrobić z maleńkim noworodkiem aby było bezpieczne zarówno dla niego jak i dla Was? Czy to w ogóle możliwe?

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na prelekcję dotyczącą podróży z dziećmi. Planującym bądź spodziewającym się dziecka, a także rodzicom najmniejszych dzieci, którzy chcą kontynuować lub rozwijać swoje dotychczasowe podróżnicze pasje.

Podczas prelekcji Pauliny Ćmikiewicz ze Snuggler.pl zobaczycie na żywo jakie są możliwości, jakie narzędzia proponują producenci na rynku babywearingu oraz poznacie szczegółowo różnice między nimi. Dowiecie się, czy faktycznie każde narzędzie dedykowane do noszenia dzieci jest na prawdę bezpieczne i jakie mamy ograniczenia w tym temacie. Dla osób, które wezmą udział w prelekcji przygotujemy produkty testowe, będzie można na miejscu zobaczyć, dotknąć i przymierzyć wszystkie propozycje, o których będziemy rozmawiać. 

Więcej informacji o prelegentce znajdziecie tutaj:

www.facebook.com/SnugglerDoradcaNoszenia

www.instagram.com/snugglerpl 

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław