W trakcie targów, w Strefie Atrakcji będą odbywać się dla najmłodszych warsztaty artystyczno-kreatywne przygotowane przez The Best Connection, Campus Domasławice i Kulturkę u stółka.

W piątek i sobotę co godzinę w godzinach 11-15 oraz w niedzielę w godzinach 11-14. Każde dziecko starsze czy młodsze będzie mogło samodzielnie wykonać „magiczny” amulet z targów, a jeśli ciągle będzie Wam mało zagracie w jedną z gier świata lub sprawdzicie się w zajęciach z elementami Team Building-u.

Serdecznie zapraszamy!

 

The Best Connection to połączenie pełnych entuzjazmu ludzi, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywnych pomysłów. Organizujemy kompleksowo wycieczki dla uczniów, nauczycieli i przedszkolaków. Wyjeżdżamy na mega aktywne obozy letnie i zimowe. Z przyjemnością tworzymy wyprawy dla wszystkich grup zorganizowanych. Wspieramy podczas wyjazdów jako przewodnicy miejscy i górscy. Prowadzimy kursy wychowawców i kierowników wypoczynku. Edukujemy i szkolimy małych i dużych podczas warsztatów. 

Więcej informacji na stronie i Facebooku

Na terenie Campusu Domasławice działa Warsztatownia Kulturka u stółka. To miejsce, w którym organizujemy czas Dzieciom oraz Dorosłym, Podczas warsztatów nasi Goście uczą się, doświadczają, obcują z przyrodą, dobrze się bawią- to potwierdzone 😊 Kochamy to co robimy.

Więcej informacji na stronie i Facebooku

 

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław