Iza, Piotr i Snupek  Miklaszewscy odwiedzili dotychczas 37 państw, na 5 kontynentach i stali się autorami komiksu o tym. W latach 2017-2021 byli w nieustannej podróży, przejechali ponad 60 tys. km (głównie autostopem) i przepłynęli ponad 3500 mil morskich.

Zwiedzili m.in. Amerykę Południową i Centralną. Wspinali się na ponad 5000 m n.p.m., przemierzyli Amazonkę, uprawiają ponad 10 dniowe trekkingi. Popularyzują aktywność z psem, przede wszystkim jednak, próbują przekazać to, co widzieli i nauczyli się po drodze w kwestiach ekologicznych i społecznych. Sygnalizują tematy problematyczne i i istotne dla życia ludzi oraz całej planety. Wskazują powiązania naszych codziennych decyzji z fatalnym stanem środowiska naturalnego oraz jak możemy je tym samym sposobem ratować i kształtować.

Stali się także autorami powieści komiksowej, opartej na swoich przygodach. Dostępne są już dwie części „Podróże z Pazurem – Historia łapą pisana” oraz część 2. „Kalima nosi piaski Sahary”. Adresowane zarówno do młodzieży, jak i dorosłych czytelników (szczegóły tutaj) .

 W trakcie trwania targów, będą mieli swoje stoisko, gdzie Snupek będzie rozdawał łapografy.  

Więcej informacji o prelegentach znajdziecie na stronie internetowej, Facebooku i Instagramie.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław