Podczas Targów nie zapomnijcie odwiedzić sali konferencyjnej!
 
Przewodnicy bez Granic połączą się z nami online z Grecji, Azorów, Gruzji, Wietnamu i Peru, aby opowiedzieć i pokazać Wam miejsca, w których mieszkają.
 

  • Azory – raj, w którym można nasycić oczy soczystą zielenią. Poczuć na skórze dotyk oceanu. Wsłuchać się w szum fal i śpiew ptaków. Milena Dąbrowska, przewodniczka i organizatorka podróży na Azory, pokaże nam te wyjątkowe wyspy ze swojej perspektywy.
  • Grecja -kolorowe wyspy, urocze miasteczka, zabytki przypominające o kolebce naszej cywilizacji. Plaże, szum morza, bogactwo przyrody. To właśnie kryją niezliczone oblicza Grecji. Dlatego zrozumiałe jest, że wielu z nas ma dylemat, gdzie można spędzić wymarzone wakacje. Wszelkie wątpliwości rozwieje Marcin Pietrzyk , przewodnik po Grecji.
  • Wietnam – w samym centrum Dalekiego Wschodu, kraj idealny dla turysty i podróżnika. Majestatyczne góry, setki kilometrów plaż. Dzika przyroda, piaszczyste wydmy, zielone pola ryżowe – w kontraście do wielkich metropolii Sajgonu i Hanoi. Maciej Ryczko pokaże Wam fragment sajgońskiego życia.
  • Tbilisi – miasto, które urzeka swoją autentycznością, różnorodnością i pięknem. Ufortyfikowane wzgórze, rzeka przepływająca przez centrum miasta, świątynie wielu religii, wąskie uliczki i stare kamienice – to wszystko składa się na jego niesamowitą atmosferę . Ania wierzy i ma dowody na to, że Gruzja uzależnia.
  • Peru – Kolebka cywilizacji i gastronomiczna perełka Ameryki Południowej. Dzięki plażom, pustyniom, górom, wysokim płaszczyznom odnajdujemy tutaj 80 procent klimatów naszej planety. Jakie skarby kryje Peru? Usłyszycie o nich od Marka Zakrzewskiego Fernandeza, pól Polaka i pól Peruwiańczyka.
Przewodnicy bez Granic to inicjatywa zrzeszająca polskich przewodników z 4 kontynentów. Umożliwiają odkrywanie świata zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i na żywo. Dzięki ich platformie można w jednym miejscu znaleźć kontakt do profesjonalnych i sprawdzonych polskich przewodników z różnych zakątków globu. Świadczą usługi przewodnickie, wspierają przygotowania do podróży oraz zajmują się organizacją pobytu.
 
Więcej informacji na stronie, Facebooku i Instagramie.
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław