Polska i podróże po niej mogą być równie ciekawe co podróże w najdalsze zakątki Świata. Polskie góry i szlaki mają do zaoferowania bardzo dużo różnych form aktywności i rekreacji. Często okazuje się, że ogranicza nas tylko wyobraźnia i brak konkretnego pomysłu co jeszcze można zrobić w górach.

Gotowych scenariuszy podanych na tacy mamy sporo, tylko trzeba chcieć skorzystać. Idąc za ciosem, okazuje się, że góry to niewyczerpany zasób możliwości spędzania wolnego czasu. O kilku lub nawet kilkunastu z tych możliwości usłyszycie podczas prelekcji Piotra.

SZPAK, czyli Piotr Czyszpak to podróżnik amator, Urodzony Wrocławianin, z wykształcenia Ratownik Medyczny. Autor bloga Podróże Pana Szpaka. Do tej pory odwiedził 42 kraje, często podróżuje też po rodzimym kraju. Kocha piesze wędrówki, najbardziej w Sudetach, przyszły przewodnik Sudecki. Kiedy jest na wędrówce czuje się w żywiole. Członek PTTK i SKPS. Aktywny działacz fundacji Polska górom! Najchętniej podróżuje do krajów byłego Związku Radzieckiego, odwiedził je wszystkie. Świat najchętniej przemierza koleją, ale autostopem czy tanimi liniami też nie gardzi. Poszukiwacz przygód, wiecznie głodny świata.

Więcej informacji o prelegencie znajdziecie na Facebooku i Instagramie.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław