Zapraszamy wszystkich do strefy atrakcji, którą przygotowało MovieGate – Podziemia placu Solnego we Wrocławiu.
Przywitają Was tam postaci z filmów i zobaczycie oryginalne eksponaty oraz rekwizyty z takich produkcji, jak ,,Piraci z Karaibów” ,,Harry Potter” ,,X-men” czy ,,Star Wars”.
Będziecie mogli sprawdzić się też w łamigłówkach na czas, a na najlepszych będą czekać nagrody. Wisienką na torcie będzie spotkanie z Szalonym Naukowcem, który zdradzi tajemnice swoich eksperymentów z ciekłym azotem i poczęstuje Was azotowymi chrupkami.

Nie może Was tu zabraknąć!
 
MovieGate to unikatowe w skali Europy miejsce, które przeniesie cię w magiczny świat filmu, nauki i historii. Wyjątkowa ekspozycja, składająca się z oryginalnych kostiumów i rekwizytów filmowych największych megaprodukcji światowego kina, pozwoli ci przenieść się w świat, który do tej pory był dostępny wyłącznie na ekranach kin i telewizorów.  

Druga część Galerii MovieGate to Laboratorium Iluzji, w którym poznasz to, co na pierwszy rzut oka może wydawać się nielogiczne, a w rzeczywistości jest najbliższym odpowiednikiem magii!
Wszystko na terenie zabytkowego schronu, zbudowanego pod samym centrum Wrocławia. W związku z tym trzecia część Galerii pozwoli Ci zapoznać się z historią dawnego Wrocławia oraz Dolnego Śląska.
 
Więcej informacji o MovieGate znajdziecie na ich stronie internetowej i Facebooku.
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław