Wszystkim miłośnikom podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystom, eksploratorom, obieżyświatom lub po prostu miłośnikom targów turystycznych chcemy przekazać wspaniałe wiadomości. W dniach 4-6 marca we Wrocławiu zorganizujemy kolejną edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego.

Po dwuletniej przerwie wracamy z ogromną energią – w końcu to czas odmrażania turystyki – wszyscy potrzebujemy  podróżować, znaleźć chwilę odpoczynku i rozrywki w tych ciężkich czasach.

Na kilku poziomach Tarczyński Arena (to nowa nazwa wrocławskiego Stadionu) zgromadzimy wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Będzie to doskonała okazja do zaplanowania wycieczek, podróży i innych aktywności na cały 2022 rok.

Nie zabraknie stałych punktów programu –  trzydniowego Festiwalu Podróżników z gośćmi specjalnymi, Festiwalu Kulinarnego z pokazami na żywo, strefy produktów regionalnych oraz atrakcji dla najmłodszych.

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłosimy również laureatów nagrody branżowej – Kryształy Turystyki. 

Wraz z naszymi wystawcami zorganizujemy wiele konkursów – oprócz setek drobnych nagród i wejściówek przewidujemy również pobyty weekendowe i  wyjazdy wakacyjne. Już od wielu lat odwiedzający targi mogą się cieszyć pięknymi wakacjami otrzymanymi od naszych partnerów były to m.in. wyjazdy do Zanzibaru, Armenii czy na Sycylię? Również w tym roku ktoś z was opuści targi z voucherem na wymarzony wyjazd. Dokąd tym razem? 

Szczegóły będą publikowane na facebooku

https://www.facebook.com/mttwroclaw

 

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław