Jakub Porada – Pokaż nam świat

Krótkie wypady za małą kasę z gwarancją wielkich przeżyć.

Myślisz o urlopie? Wykorzystuj weekendy i każdy wolny dzień. Podpowiem ci, jak to zrobić. Barcelona, Brighton czy Liverpool?

A może morawska toskania albo węgierska puszta? Wystarczy poszukać w sieci biletów albo usiąść za kółkiem. Każdy sposób jest dobry, by poznać nowe miejsca i ludzi.

Podobno przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się rozsądek. Myślę, że wzajemnie się one uzupełniają. Przekonaj się, że podróżowanie daje możliwość lepszego zrozumienia Polski

i świata; radość z nauki historii, geografii oraz poznawania ludzi

i języków obcych. Najważniejsze jest jednak coś, czego nie da się kupić ani nauczyć: radość życia. Jest bezcenna. Za inne rzeczy zapłacisz kartą.

Odwiedź ze mną:

Barcelonę, Ostrawę, Berlin, Brighton, Sztokholm, Medzilaborce, Hajdúszoboszló, Rzym, Dublin, Liverpool

 

Jakub Porada urodził się w 1969 r. w Kielcach. Dziennikarz z wykształcenia i zawodu, w branży od 1992 r.; aktor scen muzycznych, wykładowca, muzyk, trener medialny. Nie boi się żadnej pracy: był prezenterem w TVP Katowice, serwisantem w radiu Plus, recenzentem w ,,Cinema Press Video’’, kierował największą wypożyczalnią wideo w Polsce, harował również na zmywaku w Londynie. Autor przewodników turystycznych Porada da radę i Polska da radę, oraz nostalgiczno-ironicznej powieści obyczajowej Chłopaki w sofixach. W planach ma kolejną epopeję osadzoną w realiach lat osiemdziesiątych: Dziewczyny w białych tenisówkach. Od 2001 r. pracuje w TVN24, a od 2012 r. także w TTV. Zdeklarowany miłośnik tanich podróży i korzyści z nich płynących. Pasjonat historii, geografiii literatury. Udowadnia, że dzięki wyprawom można zrozumieć świat, a w książkach i na spotkaniach autorskich przekonuje, że podróże są dostępne dla wszystkich bez względu na wiek i grubość portfela.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław