Targi MTT Wrocław

Sprawdź dlaczego warto wziać udział w MTT Wrocław

MTT Wrocław - razem świętujmy kolejny sukces!

11. edycja MTT Wrocław będzie poniekąd wyjątkowa. Przede wszystko dlatego, iż odbędzie się w nowej lokalizacji. Stadion Wrocław to nie tylko miejsce piłkarskich spotkań, lecz również tereny przeznaczone m.in. pod ekspozycje targowe. Położone na 3 kondygnacjach zapewniają ok. 4000 m2 powierzchni oraz niezbędną infrastrukturę, parking i znakomity dojazd samochodem i komunikacją miejską.

Ponad 11 lat temu, gdy rozpoczynaliśmy prace nad MTT Wrocław chcieliśmy stworzyć liczące się w Polsce wydarzenie turystyczne. Przez te wszystkie lata wspólnie się rozwijaliśmy, wiele się nauczyliśmy. Dziś z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, iż nasz cel został osiągnięty. To nasza wspólna zasługa - setek wystawców, kilkudziesięciu tysięcy nieodwiedzających, setkom partnerów i patronów.  Jednak nie spoczywajmy na laurach!

Tak jak co roku udoskonalamy formułę turystycznego show, oferując odwiedzającym wiele atrakcji. Zaprosimy gości specjalnych, ponownie odbędzie się trzydniowy Festiwal Podróżników i Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. Tegoroczne konkursy zorganizujemy z rozmachem. Postaramy się, aby nie zabrakło wartościowych voucherów czy pakietów wyjazdowych. Jednocześnie oczekujemy również Państwa zaangażowania w tworzenie Programu Targów.

Zasłużeni dla Turystyki!

Targi MTT Wrocław zostały wyróżnione odznaczeniem ministerialnym, odznaką honorową "Za zasługi dla turystyki". Nagrodę otrzymaliśmy podczas 10. edycji targów. Jesteśmy dumni, iż wspieramy rozwój polskiej turystki, umożliwiają skuteczne narzędzia promocyjne naszym wystawcom. Jeszcze raz dziękujemy!


 

Turystyczne Show

Proponujemy sprawdzoną formułę targów, nastawioną na klienta indywidualnego. Wierzymy, że zapewnienie wielu stoisk wystawienniczych, niecodziennych atrakcji i gości specjalnych przekłada się na zadowolenie wystawców i odwiedzających.

Zadowoleni wystawcy

Dzięki ciekawej formule targi przyciągają wielu odwiedzających, zainteresowanych ofertą turystyczną. Wystawcy mają okazję zaprezentować się wśród zainteresowanej grupy docelowej. Nie tylko stoiskiem targowym i przygotowanymi materiałami reklamowymi. Dajemy znacznie więcej możliwości - udział w grze targowej, sponsoring konkursów, prezentacje na głównej scenie targów to tylko niektóre z nich.

Atrakcje dla odwiedzajacych

Targi to nie tylko stoiska. Proponujemy Państwu wiele dodatkowych atrakcji i wydarzeń. Sztandarowe wydarzenia To Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny, Gra Targowa oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i  rodzin. Co roku przygotowujemy coś nowego, będzie tak i tym razem!

Wydarzenia branżowe

Przygotowujemy też program dla profesjonalistów. W targowy piątek zapraszamy na szkolenia i warsztaty oraz konferencje prasowe. Piątek jest dniem, gdzie spokojnie porozmawiać można z wystawcami i w rozmowie "face 2 face" realizować swoje założenia biznesowe.

Zobacz, jak było w poprzednich latach

Zobacz filmy, podsumowania targów i listy wystawców

Partnerzy Targów

Lista Patronów honorowych, patronów medialnych i partnerów

Stadion Wrocław - multifunkcjonalny obiekt na miarę XXI wieku!

Wybudowany na potrzeby EURO 2012 staje się nowym miejscem spotkań!

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław