Stadion Wrocław to największa arena sportowa na Dolnym Śląsku. To także miejsce spotkań. Można tu spędzić czas wolny na wiele sposobów, uczestnicząc w wydarzeniach o charakterze sportowym i kulturalnym, ale także korzystając z rozrywek na co dzień dostępnych na naszym obiekcie.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dzięki ogromnym możliwościom wykorzystania przestrzeni obiektu, prócz meczów i dużych wydarzeń kulturalnych, z roku na rok poszerzamy ofertę imprez plenerowych, warsztatów sportowych, pikników i imprez dla całych rodzin.

Posiadamy również  szeroką ofertę dostępnych codziennie rozrywek i usług. Dla wszystkich, którzy chcą poznać obiekt, proponujemy taras widokowy i zwiedzanie z przewodnikiem. Rodzinną zabawę i rozrywkę zagwarantują m.in. tor kartingowy czy zadaszony park rozrywki dla dzieci z gigantycznymi dmuchańcami. Na terenie Stadionu działa imponujących rozmiarów klub fitness i siłownia a doznania ekstremalne zapewni Dream Jump, czyli skoki na linach z dachu obiektu. Dla najmłodszych proponujemy organizację urodzin w piłkarskiej szatni Śląska Wrocław i niecodzienne lekcje matematyki i przyrody na Stadionie Wrocław.

Dane teleadresowe:

Stadion Wrocław Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54 – 118 Wrocław
Telefon: 71 776 80 00
Fax: 71 776 80 01
Mail: biuro@stadionwroclaw.pl
www.stadionwroclaw.pl

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław