10. Edycja!  Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia

Wyruszyli 26 grudnia z Berlina. Przemierzyli już Niemcy, Czechy i Austrię, wciąż są w drodze. Dokąd idą? Po co? Czy to coś zmieni? A może już zmieniło?
Zapraszamy na spotkanie z uczestnikami Obywatelskiego Marszu dla Aleppo.

Civil March for Aleppo to wyraz sprzeciwu wobec bezczynności i bierności świata w obliczu wielkiego kryzysu humanitarnego. Uczestniczą w nim ludzie tacy jak Ty - Polacy, Niemcy, Czesi, Syryjczycy i przedstawiciele kilkunastu innych krajów. Obecnie maszerujący znajdują się w Austrii i pójdą dalej przez Słowenię, Chorwację, Serbię, Macedonię, Grecję i Turcję aż do Syrii – tak zwaną drogą uchodźców (tylko w odwrotnym kierunku). Można dołączyć w każdym momencie, nawet na chwilę!

My dołączamy do marszu regularnie, kiedy tylko znajdziemy czas, i chcemy podzielić się z Wami tym, czego doświadczamy. Po co bierzemy udział w tej akcji? Czy to coś da? Opowiemy o swojej motywacji i wrażeniach, o tym co nas niepokoiło, a co pozytywnie zaskakiwało. Dowiecie się też, jak wygląda dzień marszu, czy bywa ciężko, ile godzin dziennie jesteśmy w drodze, czy zimno daje nam w kość, czy trzeba spać w namiocie i jak bardzo fantastyczni są ludzie, których spotykamy na swojej drodze :)

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej lub wahasz się, czy wziąć udział w inicjatywie, koniecznie przyjdź na spotkanie! Do zobaczenia!

Marta Zienkiewicz, Damian Barański, Magda Bębenek (organizatorka) i Emilia Andrzejewska

Więcej na:
http://civilmarch.org/
https://www.facebook.com/CivilMarchForAleppo

Niedziela | 26.02 | godz. 15:15 | Sala konferencyjna