10. Edycja!  Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia

Folwark Szyfrów - Escape Room

Miejsce na mapie atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej, w którym to, poznacie historię Dolnego Śląska poprzez interaktywną zabawę przeniesioną rodem z gier komputerowych. Proponujemy zabawę w wyjście z pokoju w mniej niż 60 minut, każdy z nich, jest opowieścią, której jesteście głównymi bohaterami, gdzie musicie wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo.

Na targach przygotujemy Escape room, gdzie każdy będzie mógł spróbować tego typu zabawy. Zapraszamy!

Przeczytaj o innych atrakcjach

Interaktywna mapa ścienna Rudaw Janowickich wykorzystująca komunikację bezprzewodową.

Mapa umożliwia uzyskanie szczegółowych informacji na temat poszczególnych atrakcji turystycznych (np. opisu, zdjęć, numeru telefonu do restauracji, odległości od miejsca, w którym znajduje się mapa, czy śladu GPS szlaku turystycznego) po zbliżeniu do nich smartfonu lub tabletu.

Centrum Sportów Lotniczych Mirosławice w Hali Stulecia

Centrum to jedno z pięciu miejsc na świecie, gdzie można latać w tunelu aerodynamicznym i skakać ze spadochronem. Ta unikalna przestrzeń usytuowana jest w miejscu mogącym się poszczycić 80-letnią tradycją lotniczą. Centrum Sportów Lotniczych tworzy tunel aerodynamiczny Speedfly oraz strefa skoków spadochronowych – Olimpic Skydive. Na stoisku tej marki można będzie zapoznać się bliżej z tajnikami indoodr skydivingu i spadochroniarstwa. Warto także wziąć udział w konkursach i promocjach organizowanych specjalnie dla Uczestników Targów.

Podziemne Miasto Osówka