10. Edycja!  Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia

Kolejkowo

Na wrocławskich targach Kolejkowo zabierze Cię w podróż przez miniaturowy świat. Zaprezentujemy dioramy w skali 1:87 tętniące życiem i przedstawiające wspaniały modelarski świat. Ustawimy pojazd, do którego dzieci będą mogły wejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie (tuk-tuk). Nie zabraknie zabaw w mini funparku, w którym dzieciaki będą mogły pomalować twarze oraz figurki, które najlepiej odzwierciedlone ustawimy na makiecie w Kolejkowie znajdującej się na Dworcu Świebodzkim.

Dzieciaki wcielą się w maszynistę i będą mogły pobawić się kolejkami elektrycznymi.

Ustawimy również dwie małe plazmy, które wyświetlą filmy z Kolejkowa.

Rodzinna Gra Targowa | Globtroterek

Rodzinna gra targowa - „Poszukiwacze dolnośląskich przygód”

Bajkowe stworki porwą Was w niezapomnianą podróż po Dolnym Śląsku. Po drodze czekają na Was zadania do wykonania i zagadki do rozwiązania. Będzie dużo śmiechu, rodzinna zabawa i super nagrody dla najlepszych drużyn! Grę organizuje globtroterek.com. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Czytaj więcej...

JuraPark Krasiejów

Jura Park Krasiejów to wyjątkowe, pełne ekscytujących niespodzianek miejsce, gdzie czeka na Was mnóstwo przygód! Specjalnie dla odwiedzających MTT Wrocław 2017 zaprezentujemy ekspozycję dinozaurów z opisami. Na fanów archeologii czekać natomiast będą autentyczne skamieniałości sprzed milionów lat, które będzie można zobaczyć na własne oczy, a nawet "dotknąć"! Przygotowaliśmy również prelekcje na temat przewodnika o Krasiejowie, wykopalisk oraz odkryć archeologicznych. Sami widzicie, że warto odwiedzić nasze stoisko! 

Czytaj więcej...

Stoisko Fundacji Niesamowity Dolny Śląsk

Niesamowity Bilet

Fundacja Niesamowity Dolny Śląsk wraz z organizatorem Międzynarodowych Targów Turystycznych mają Niesamowitą gratkę dla miłośników dolnośląskich atrakcji. W dniach 24-26 lutego podczas trwania IX edycji targów MTT we wrocławskiej Hali Stulecia, rozdanych zostanie 20 Niesamowitych Biletów. Każdy z nich upoważnia jedną osobę do skorzystania z 28 atrakcji turystycznych ZUPEŁNIE ZA DARMO. Wśród największych należy wymienić Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska czy Kościoły Pokoju w Świdnicy i Jaworze. Wejściówki będzie można wygrać w konkursach organizowanych podczas trwania targów.

Czytaj więcej...

Atrakcje Dolnego Śląska

Folwark Szyfrów - Escape Room

Miejsce na mapie atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej, w którym to, poznacie historię Dolnego Śląska poprzez interaktywną zabawę przeniesioną rodem z gier komputerowych. Proponujemy zabawę w wyjście z pokoju w mniej niż 60 minut, każdy z nich, jest opowieścią, której jesteście głównymi bohaterami, gdzie musicie wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo.

Na targach przygotujemy Escape room, gdzie każdy będzie mógł spróbować tego typu zabawy. Zapraszamy!

Przeczytaj o innych atrakcjach

Czytaj więcej...

The World Games 2017 na Targach MTT!

The World Games 2017 to 31 fascynujących sportów indywidualnych i drużynowych, które zostaną rozegrane we Wrocławiu w lipcu tego roku. W  ramach miasteczka The World Games 2017 goście Międzynarodowych Targów Turystycznych, odwiedzający Halę Stulecia będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji.

Czytaj więcej...

Gra targowa MTT 2017

Specjalnie dla Was także w tym roku przygotowaliśmy „Grę Targową” Międzynarodowych Targów Turystycznych.
Nasza zabawa będzie opierać się na zasadach gry terenowej. Tyle, że punkty kontrolne nie będą znajdować się w lesie czy mieście, a w Hali Stulecia przy stoiskach wystawców!
W grze będzie można uczestniczyć w sobotę 25.02.2017 r od godz. 11 do 16 oraz w niedzielę 26.02.2017r. od godz. 11 do 15.
Zarówno w sobotę i niedzielę dla pierwszych 50 osób, które ukończą grę przewidujemy upominki – niespodzianki od wystawców biorących udział w grze!

Czytaj więcej...

HUMANITARIUM

Centrum Nauki HUMANITARIUM rozbudza chęć poznawania świata. Za sprawą interaktywnych eksponatów i zajęć warsztatowych, dzieci i dorośli zgłębiają tajniki nauk ścisłych, angażując w proces poznawczy wszystkie zmysły. Dzięki temu każdy odwiedzający może poczuć się jak prawdziwy naukowiec! W HUMANITARIUM udowadniamy, że nauka nie musi być trudna, a jej odkrywanie przez zabawę jest fascynującą, empiryczną przygodą.
HUMANITARIUM oferuje interdyscyplinarne warsztaty z dziedziny chemii, biologii i fizyki. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną w edukacyjnych laboratoriach Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.

Czytaj więcej...