10. Edycja!  Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia

Na najbliższych Targach Dolny Śląsk wspólnie z organizatorem targów zamierzają stworzyć Strefę atrakcji Dolnego Śląska. Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich atrakcji i propozycji do strefy.  

Strefa ta ma w sposób ciekawy i możliwie interaktywny przedstawić Państwa obiekt/atrakcję i zachęcić do odwiedzenia, przy okazji zapewniając zabawę odwiedzającym targi. Na zgłoszenia czekamy do 28 stycznia.

Prosimy je wysyłać jednocześnie na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Decyzję o przyjęciu atrakcji do strefy podejmie organizator. 

Już w lutym, w dniach 24-26, odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Dolny Śląsk wspólnie z organizatorem targów zamierzają stworzyć Strefę atrakcji Dolnego Śląska. Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich atrakcji i propozycji do strefy. 

 

Strefa ta ma w sposób ciekawy i możliwie interaktywny przedstawić Państwa obiekt/atrakcję i zachęcić do odwiedzenia, przy okazji zapewniając zabawę odwiedzającym targi. Na zgłoszenia czekamy do 28 stycznia.

Prosimy je wysyłać jednocześnie na adresy: piotr.wnukowicz@dolnyslask.pl oraz piotrek@mttevents.pl

Decyzję o przyjęciu atrakcji do strefy podejmie organizator.