10. Edycja!  Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia

Sezon turystyczny powoli dobiega końca, warto więc planować przyszły rok.Zapraszamy zatem do stolicy dolnego śląska w dniach 24-26 lutego 2017, do Hali Stulecia. Obędzie się wtedy IX edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław. Już teraz warto zarezerwować stoisko targowe i skorzystać z rabatu do 20%.

 

Wrocławskie Targi będą świetną okazją do zaprezentowania nowej oferty turystycznej na szeroką skalę. Przestrzeń wystawienniczą zapewnią m.in. regiony turystyczne, biura podróży, touroperatorzy, hotele, uzdrowiska, ośrodki SPA, obiekty i atrakcje turystyczne, 

Jak co roku atrakcyjność targów zapewnią wydarzenia dodatkowe. Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie też gości specjalnych oraz wielu konkursów z nagrodami. Rozegramy też kolejną edycje gry targowej!

Nasze targi należą do jednych z największych w Polsce - dlatego odwiedza je co roku ponad 12 tysięcy odwiedzających. Pozwól im zapoznać się z Twoją ofertą. Skontaktuj się już dziś!

Ewelina Jajuga
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
+48 534 800 180