10. Edycja!  Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia

Hejka, to ja Simon! Zapraszam na spotkanie na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu i prezentację o moim ukochanym Borneo :) 

 Chcecie posłuchać jak 8-latek odnalazł się na Kalimantanie? Opowiem o tym jak przetrwałem 7-dniowy trekking w dżungli, co tam jadłem, co piłem i gdzie spałem, jak miałem bliskie spotkanie z wężem. Usłyszycie też jak trafiłem do domu Łowców Głów, co tam przeżyłem i dlaczego godzina odlotu samolotu nie miała żadnego znaczenia ;)

Prelekcja odbędzie się w sobotę, 25.02 o godz. 12 w Hali Stulecia (Sala Cesarska, Festiwal Podróżników)

Zobaczycie jak niemal zaprzyjaźniłem się z orangutanem i nauczę Was indonezyjskiego łamańca językowego – ciekawe, kto będzie umiał go powtórzyć ;) Myślicie, że to koniec opowieści? Nie!!! Zdradzę, gdzie można zobaczyć wieeelkie żółwie wodne i takie maleńkie dopiero wyklute albo co się czuje pływając z oooogromymi mantami na środku morza ;) 

Gotowi na przygodę? Jak tak, to witajcie w ekipie :) 

Simon SZYMON RADZIMIERSKI - młody podróżnik i bloger, łowca przygód. Miłośnik hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt. Uwielbia ekstremalne warunki – trekking przez dżunglę na Borneo, wspinaczkę na czynny wulkan w Etiopii, pływanie z ogromnymi mantami i rekinami wielorybimi.Od ósmego roku życia prowadzi dwujęzycznego bloga podróżniczego WWW.PLANETKIWI.PL, jego książkowy debiut „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo” (wyd. Burda Publishing Polska) to fascynująca, pełna przygód, czasem mrożąca krew w żyłach, relacja z miesięcznej wyprawy do jednego z najbardziej dziewiczych zakątków świata. Książkę rekomendują znani podróżnicy: Jasiek Mela, Marek Kamiński, Marek Tomalik, Jakub Porada, Joanna Nowak.