Wystawcy

Część informacyjna dla wsytawców MTT Wrocław

Dlaczego warto?

Dlaczego warto przyjechać na Targi do Wrocławia?

Noclegi

sprawdź rekomendowane hotele, ze specjalnymi ofertami dla wystawców targów

Parking

Informacja o najbliższych parkingach

Kryształowe Orły

Plebiscyt nie tylko dla wystawców, prestiżowe nagrody

Dołącz do grona wystawców już teraz!

Dolnoślązacy chętnie odwiedzają Stadion Wrocław. Każda edycja to dla nich okazja, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców, z kraju i ze świata. Jedni szukają inspiracji na stoiskach państw, regionów, miast, organizacji turystycznych czy lokalnych grup działania, inni zainteresowani są ofertą biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, parków rozrywki. Dużą popularnością cieszą się też stoiska oferujące nieszablonowe sposoby spędzania czasu wolnego.

To co wyróżnia nas na tle innych Targów to wiele atrakcji dla odwiedzających. Od lat targom towarzyszą festiwale - Podróżników i kulinarny. Dzięki ciekawej tematyce gromadzą one wielu zainteresowanych, dostarczają wiele inspiracji i uatrakcyjniają pobyt na targach. Organizujemy również atrakcje dla dzieci i młodzieży, a dla szkół - warsztaty o tematyce turystycznej.

Odwiedzający doceniają nasze starania w kwestii konkursów i nagród. Organizujemy grę targową, wiele konkursów na scenie i na stoiskach wystawców. Nagrody fundują wystawcy, przez co ich promocja staje się skuteczniejsza. Są one niebagatelne - m.in. vouchery pobytowe w hotelach, wyjazdy wakacyjne, wejściówki do obiektów turystycznych i parków rozrywki. Są też te bardziej ekstremalne - loty balonem czy przeloty motolotnią. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieli by jeszcze bardziej zapisać się w pamięci odwiedzających.

Staramy się rozwijać wiedzę naszych wystawców. Co roku organizujemy szkolenia i warsztaty, pokazujemy nowe trendy w promocji i marketingu.

Pliki do pobrania

Oferta targowa  Formularz zgłoszeniowy   Regulamin Targów  Offer in English

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami - mailowo: biuro@mttevents.pl lub telefonicznie +48 534 800 180.

 

 

 

Kryształowe Orły MTT Wrocław

Po raz kolejny rozdamy nagrody dla sektora turytycznego

 

Już po raz trzeci, przy okazji MTT Wrocław organizator Targów oraz Współorganizator - Urząd Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przyznają nagrody „Kryształowe Orły”. Nagrody te mają być podkreśleniem zasług i wyjątkowości działań w sektorze turystyki. Zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  1. Produkt regionalny
  2. Atrakcja turystyczna
  3. Wydarzenie cykliczne - związane z turystyką lub produktem turystycznym

Nie trzeba być naszym wystawcom by wziąć udział w konkursie. Zachęcamy do głoszeń, nagrodami są m.in. stoiska targowe!

Czytaj więcej

 

Noclegi we Wrocławiu

Przedstawiamy ofertę hotelową podczas Targów MTT we Wrocławiu. Poniższe obiekty oferuja preferencyjne ceny dla naszych wystawców.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych ofert hoteli, przygotowanych dla wystawców targów MTT.

 

Przeczytaj więcej ofert

Parking przy Stadionie Wrocław

Parking znajduje się bezpośrednio przy miejscu targów i jest bezpłatny. Prosimy kierować się do bramy A.

Dojazd jest możliwy zarówno od ul. Królewieckiej jak i od ul. Lotniczej. 

Jadać z autostrady / obwodnicy Wrocławia prosimy zjechać na zjeździe "Stadion".

Stoiska Targowe

Zabudowa typu octanorm lub stoiska niezabudowane

Standardowe stoiska targowe wykonujemy w zabudowie typu octanorm - od 4m2. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić "pustą" powierzchnię wystawienniczą i zaaranżować ją samemu lub przy pomocy firmy zewnętrznej. Poniżej przedstawiamy poglądowe wizualizacje stoisk oraz wymiary elementów systemu octanorm - by ułatwić projektowanie grafik do wyklejenia (opcja).

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław