Atrakcje targowe

Kolejkowo

Dojeżdżacie do stacji Kolejkowo. To cudowne miasto w miniaturze. Nasz świat jest 25 razy mniejszy od tego realnego. To jedyna różnica, bo pomniejszamy rzeczywistość z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzień…

Wioski Świata

Warsztaty: „Misyjek, Jakie tajemnice kryją się pod ziemią?” O archeologii i odkryciach. Tematyka warsztatu odnosi się do historii starożytnego Egiptu. Podczas zajęć dzieci szukają skarbu ukrytego na mapie, budują piramidy…

Atrakcje na stoiskach

Świętokrzyskie

Krystian Herba jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników trialu rowerowego. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski i uczestnik największych światowych imprez. Skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie i jest w tej dyscyplinie pięciokrotnym rekordzistą Guinnessa, jest również finalistą drugiej edycji programu Mam Talent.

Podczas targów we Wrocławiu, na stoisku Regionu Świętokrzyskiego – Krystian Herba pokaże co można zrobić na rowerze łamiąc przy tym prawo grawitacji. W jego przypadku „jazda na rowerze” nabiera całkowicie nowego znaczenia ale żeby to zrozumieć należy obejrzeć jego występy na żywo. 

PRZYJDŹ, ZOBACZ, SPRÓBUJ – ZAPRASZAMY !

The Best Connection i Campus Domasławice

Zapraszamy na stoisko nr 40

Konkurs dla grup:

Dla grup przedszkolnych i szkolnych przygotowaliśmy warsztaty. Zapraszamy 1.03.2019 dzieci o godz. 11.00, a młodzież o godz. 12.00 do wspólnego działania 🙂
Wszystkie klasy, które odwiedzą nasze stoisko w godz 10.00 – 14.00 wezmą udział w zabawie. Finałem będzie nagrodzenie trzech klas poniższymi nagrodami.
Wycieczka po Wrocławiu – standardowa usługa przewodnicka
Sudety – standardowa usługa przewodnicka ze wsparciem
50% na dowolne warsztaty organizowane przez Warsztatownię Kulturka u stółka w Campus Domasławice

Konkurs dla osób indywidualnych

Zapraszamy także dzieci i młodzież oraz dorosłych 2-3.03.2019 o godz. 11.00 oraz 14.00 do wspólnej zabawy podczas warsztatów.
Wszyscy, którzy odwiedzą nasze stoisko indywidualnie podczas targów wezmą udział w konkursie. Finałem będzie 3.03 rozlosowanie nagród.
2 x Vouchery dla Rodziny na całodniowy pobyt w Campusie Domasławice
Wycieczka po Wrocławiu – standardowa usługa przewodnicka
50%na organizację urodzin przez Kulturkę u stółka w Campus Domasławice

Powiat Bytowski

Powiat Bytowski zaprasza na stoisko nr 31. Znajdziesz u nas ciekawe publikacje zachęcające do odwiedzenia Kaszub. Ponadto skosztujesz lokalnych wyrobów tj. swojskiego chleba wypiekanego w tradycyjnym piecu chlebowym, smalcu, a także wędlin i kiełbas z miejscowej masarni. Główną atrakcją będzie konkurs, w którym do wygrania będą 3 pobyty weekendowe dla dwóch osób na Kaszubach, z voucherem na zwiedzanie Muzeum Zachodniokaszubskiego na zamku w Bytowie oraz 2-godzinnym pobytem w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym NiMFA w Bytowie.

Losowanie nagród odbędzie się w niedzielę o godz. 12:00 przy stoisku powiatu. Warunkiem odbioru nagrody jest osobiste uczestnictwo podczas losowania nagród w konkursie.

Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Zapraszamy na stoisko Dolnego Śląska, gdzie przy stanowisku miasta Wałbrzycha i Starej Kopalni czeka na Państwa konkurs z super nagrodami.

Potrwa on 2 dni – aby wziąć udział należy stworzyć hasło reklamowe Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Na pomysły czekamy na stoisku Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia do soboty do godziny 16.

Ogłoszenie 3 najlepszych pomysłów i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę.

Więcej szczegółów na stoisku.

Zapraszamy!

Armeniaca Tour – Armenia

Odwiedź nas na stoisku „Armenia” nr 14-parter. Mówimy po również po polsku.

Armeniaca Tour – ormiański tour operator oferuje kompleksową obsługę turystyczną na obszarze Armenii, Górskiego Karabachu, Gruzji i Iranu biurom podróży, organizatorom turystyki oraz turystom indywidualnym. Poznaj nasze propozycje i warunki współpracy.

Przybądź do Armenii – dotknij zabytków jednej z najstarszych cywilizacji świata. Stań na brzegu największego jeziora Kaukazu. Zasmakuj ormiańskich winogron zaczarowanych w beczkach wina i butelkach koniaku.

Wszystkie drogi prowadzą do Sławy…

Zapraszamy serdecznie do sławskiego stoiska na 11. Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu. Odwiedzający będą mogli zapoznać się tu z naszą ofertą turystyczną i różnymi propozycjami spędzenia wolnego czasu nad jakże pięknym i malowniczo położonym Jeziorem Sławskim. Zachęcamy do udziału w organizowanych każdego dnia targów konkursach związanych z wiedzą o sławskich terenach, zabytkach oraz największych atrakcjach. Na uczestników czekają słodkie niespodzianki oraz wyjątkowe nagrody, m.in. vouchery, gadżety oraz różne publikacje.

Kilka słów o naszych okolicach…

Dla amatorów spędzania wolnego czasu nad wodą Sława ma do zaoferowania szeroką gamę atrakcji, takich jak: wakeboarding, windsurfing, żagle, kajaki, rowery wodne czy rejs statkiem po Jeziorze Sławskim. Każdego roku organizowane są różnego rodzaju regaty oraz maratony pływackie. Jezioro, ze względu na swoją wielkość i panujące warunki, jest wprost wymarzonym miejscem dla żeglarzy! Od kilku lat odbywają się tu zmagania najlepszych triathlonistów z całej Polski, a także Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w żeglarstwie oraz szereg imprez kulturalno – sportowych. Wszystkie okoliczne jeziora są rajem dla wędkarzy, występuje tu mnogość ryb takich jak: sandacz, szczupak, okoń czy nawet rarytas dla każdego wędkarza – węgorz. Turyści mogą wziąć udział w wycieczce rowerowej lub pieszej po czystych i jakże pięknych leśnych okolicach. Dla osób zmęczonych pracą, codziennością – Sława – i jej dziewicza przyroda, bogata tradycja, piękne zabytki, ciekawe wydarzenia oraz nowoczesna baza turystyczna tworzy idealne miejsce do wypoczynku dla każdego.

Zapraszamy do Sławy!