Jedziesz do Kolumbii? To się tam dobrze naćpasz – usłyszałem. Choć w moich planach nie było zażywania kokainy, to jednak każdy komu o Kolumbii opowiadałem – reagował tak samo. Dochodziły do tego jeszcze kwestie bezpieczeństwa – czyli na pewno coś Ci się tam stanie. 

Stereotypów na temat Kolumbii jest mnóstwo i większość nieprawdziwych. Dlatego zapraszam na półtoragodzinny wieczór, w trakcie którego:

➡ pokażę filmy nagrane w Kolumbii.

➡ opowiem o bezpieczeństwie – sprawdzimy co grozi złodziejowi, który ukradł telefon na ulicy i zobaczymy na filmie czy wyjdzie z tego żywo.

➡ zaprezentuję najpopularniejsze potrawy kolumbijskie, przygotowując je na oczach publiczności.

➡ Pokażę najciekawsze miejsca, które należy w Kolumbii odwiedzić.

➡ Opowiem o historii tego kraju.

➡ Pokażę życie zwykłych ludzi i wspólnie sprawdzimy co jest dla nich najważniejsze.

➡ Sprawdzimy jak poruszać się po Kolumbii, aby nie zostać napadniętym lub okradzionym.

➡ Przeżyjemy niesamowite doznania oglądając widoki nagrane z drona!

W trakcie spotkania premierę będzie miała książką Project Colombia oraz piosenka Serca, którą napisałem w Kolumbii. Zarówno książkę jak i płytę będzie można nabyć na spotkaniu w specjalnej, promocyjnej cenie. 

 

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) – dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje, właściciel marki Słodki Live – prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii – wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje. Przez kilka lat prowadził kanał telewizyjny Słodki Live oraz Studio Pozytywnej Wibracji. Wyjechał do Kolumbii z jedną walizką i postanowił pozbyć się wszystkich rzeczy, które ma, aby rozpocząć nową przygodę w swoim życiu.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław