Tina Stęposz z Klubu Podróżników “Soliści” zabierze Was w podróż pełną magii na północ i odkryje przed Wami sekrety Islandii i Lofotów.

Islandia – kraina ognia i lodu. Miejsce, gdzie wszystkie żywioły się przeplatają i tworzą fantastyczne krajobrazy. Laguny lodowcowe, czarne plaże, wybuchające gejzery, pola lawowe. Islandia dostarcza mnóstwo przeżyć i widoków, które ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej na świecie. Po Islandii wybierzemy się jeszcze dalej na północ – na norweskie Lofoty. Raj dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Górskie trekkingi, surfing, piaszczyste plaże w najmniej oczywistych miejscach, rybackie wioski, a zimą niebo rozświetlają zorze polarne. Wybierzcie się w wyjątkową podróż na północ i przekonajcie się, który kierunek skradnie Wasze serca.

Tina, na co dzień pracuje w Klubie Podróżników “Soliści”, miłośniczka aktywnego zwiedzania. Odkrywanie cudów natury to jest to, co w podróżach lubi najbardziej. Uważa, że Norwegia jest jej miejscem na Ziemi, a od paru lat bezgranicznie zakochana również w Islandii. W każdym miejscu, które zwiedza, szuka miejsc nieoczywistych, emocji, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław